O Naszej Firmie

Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Naszym celem jest długotrwała relacja z klientem  oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Potrafimy w łatwy i szybki sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, by zapewnić ład i porządek w jego obiekcie. Lubimy wyzwania oraz idziemy z postępem, by zaspokoić wszelkie potrzeby klienta.

 

Nasza Misja

Naszą misją jest budowanie Państwa wizerunku – firmy bezpiecznej pod względem czystości i ładu przestrzennego

Nasza Wizja

Chcemy, aby czystość  zagościła w każdym biurze tym samym wpłynęła na samopoczucie ich pracowników.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, zadzwoń, a my to poprawimy. 

+48 607 387 770

Nasze wartości

  • Dbałość o Klienta służymy naszym klientom przede wszystkim wsparciem i profesjonalną pomocą na każdym etapie kontaktu.
  • Solidni pracownicy osoby o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu w sprzątaniu. Pracują u nas ludzie, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swoich zadań. Wyróżnia ich wiedza na temat różnych metod czyszczenia oraz wieloletnia praktyka zawodowa.
  • Odpowiedzialność podejmujemy odpowiedzialność za nasze działania i ich wpływ na nasze otoczenie. Każdy z pracowników jest odpowiedzialny za swój zakres obowiązków i ma udział w sukcesie naszej firmy.
  • Innowacyjność starannie wybieramy najlepsze produkty czyszczące, które dają zadawalające efekty oraz inwestujemy w dobry sprzęt.

Dlaczego powinieneś Nas zatrudnić?

Długoterminowa współpraca
pomożemy przy wszelkich pracach porządkowych, doradzimy przy doborze odpowiednich środków czystości dla powierzchni w Twoim biurze / Twojej firmie. Zorganizujemy wieczorny lub dzienny serwis sprzątający, jeżeli takiego szukasz.
Solidni pracownicy
to ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży, którzy umieją słuchać i trafiają w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Wysoka jakość usług
dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu jakości usług za każdym razem. Oznacza to, że każdy pracownik przechodzi przez gruntowny proces rekrutacji, a następnie jest przeszkolony w zakresie wszystkich aspektów naszych usług sprzątania.
Sprzątanie biur w przystępnej cenie
usługa sprzątania firmy jest kluczem do utrzymania pięknego biura przy jednoczesnym poświęceniu więcej czasu dla sukcesu Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do budżetu Twojej firmy.
Jesteśmy godni zaufania i w pełni ubezpieczeni
posiadamy polisę ubezpieczeniową OC.
Cenimy każdą opinię
ogromną satysfakcję stanowią dla nas liczne rekomendacje oraz ogólne zadowolenie klientów z jakości oferowanych usług. Zapewniając kontrolę nad jakością wykonywanych usług, pozostajemy w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco odpowiadamy na powstałe potrzeby.